Využijte možnosti nákupu na splátky ESSOX
Ceník přestavby LPG/CNG

 

Spočítejte si svou úsporu na LPG

Za jakou cenu se přestavby dočkám?
Náš specializovaný autoservis se může pochlubit velice nízkými cenami za kompletní přestavbu na alternativní plynový pohon. Cenu Vám rádi uděláme na míru, vzhledem k variabilitě a různorodosti použitých komponentů Vám spočítáme nabídku s kvalitních dílů.
A co když na to zrovna nemám?
Přestavba je jednou z nejlepších investic, jakou v současnosti můžete udělat. Kvůli současnému vývoji světa, hrozícím konfliktům na Východě a stáletrvající světové krizi, je jisté, že se bude cena nafty a benzinu stále zvyšovat. Díky obrovským úsporám se nám tedy náklady během několika let vrátí. Za současných podmínek člověk ušetří až 18 000 Kč ročně při přechodu při najetí 10 000 km ročně při spotřebě kolem 9 l/100 km. Přestavba by se vám tedy vrátila ani ne po roce a půl.
Pokud tedy na přestavbu zrovna nemáte, nabízíme vám speciální zvýhodněný prodej na splátky od Essox. Díky němu můžete získat úvěrový produkt 1/10 – zaplatíte desetinu částky rovnou, a pak desetkrát stejnou částku. Při ceně přestavby 23 500 Kč by tak bylo navýšení pouze o 2350 Kč, což je částka, kterou můžete klidně ušetřit za jeden měsíc používání LPG místo benzinu. Tato investice se rozhodně vyplatí.
Ceny LPG u čerpacích stanic
Vytvořeno systémem web-rychle.cz