O nás


Firma JR autoservis byla založena roku 2003. Cílem této rodinné společnosti je uspokojit poptávku po komplexní péči o vozidla všech typů a značek. V profesionálním prostředí se o Vás i Váš vůz postará tým zkušených odborníků. Služby našeho servisu se rozvětvují do dvou rovin.

První typ jsou expresní služby na počkání bez předchozí objednávky např.: výměna oleje a filtru, výměna vzduchového, kabinového a palivového filtru, seřízení světlometů, pneuservis (mimo sezónu), kontrola stavu závěsů, čepů, silentbloků a ramen atp. Druhou větví námi nabízených služeb jsou klasické servisní opravy, které vyžadují předchozí objednávku a vypracování rozpočtu i časového harmonogramu. Po dobu opravy Vám rádi po domluvě zapůjčíme náhradní vozidlo zdarma.
 
Náš servis je se svým zázemím připraven nabídnout Vám jakékoli služby v oblasti autoservis, auto karosárna, pneuservis, diagnostika a havarijní služby včetně odtahu vozidla 24 hodin denně. Chápeme nepříjemnou situaci vzniklou havárií vozidla a jsme připraveni pro Vás zprostředkovat jednání s pojišťovnami při likvidaci pojistné události, a to k Vaší maximální spokojenosti.

 

Na Vaši návštěvu se těší „JR auto team“

Vytvořeno systémem web-rychle.cz